Największa w Polsce mobilna wyszukiwarka przejazdów z Polski do Belgii.

 
 
 
 

O nas

Nasz serwis związany jest z szeroko pojętą tematyką przewozu osób, rzeczy i korespondencji z Belgii do Polski oraz z Polski do Belgii

Wielu przewoźników posiada własne strony internetowe, na których można znaleźć kompleksową informację na temat danej firmy. Potencjalny klient przeszukuje kilkadziesiąt stron internetowych firm aby porównać ceny, godziny wyjazdów, miejsca wyjazdów oraz trasy busa tracąc w ten sposób swój cenny czas. Niestety czasem nie znajduje przewoźnika oferującego wolne miejsce tylko dlatego, że Twoja firma, która akurat miała jeszcze wolne miejsca, nie posiada strony internetowej czy dobrej reklamy albo też dlatego, że Twoja strona znajduje się na 20...,30... lub 100... pozycji w ogólnodostępnej wyszukiwarce i klient stracił cierpliwość do przeglądania kolejnych stron.

 

Na naszym portalu chcemy zgromadzić, uporządkować a następnie przedstawić w czytelnej postaci potencjalnym Państwa klientom wszelkie informacje dotyczące transportu osób, rzeczy i korespondencji z Belgii do Polski jak również z Polski do Belgii. Chcemy zaprezentować dane firm oraz proponowany przez nie zakres usług. Naszym głównym celem jest udostępnienie kompletnej bazy informacji jak i promowanie prywatnego transportu międzynarodowego busami, który w ostatnim czasie przeżywa swój rozkwit.

Prosimy zgłaszać nam swoją obecność na rynku transportowym.

Zapraszamy do współpracy.

 

Czekamy również na Państwa opinie i sugestie oraz propozycje dotyczące funkcjonowania strony.

W sprawie dzierżawy miejsca naszej stronie prosimy o kontakt mailowy.